Misyonumuz - WKlasik Mobilya - Adana - İstanbul - Nijerya

Misyonumuz

Klasik tarzda mobilyayı,sanatsal dokunuşlarla birleştiren WKLASİK özgün tarzı ile seçkin ve elit zevklere sesleniyor.Dramatik renklerin farklı kumaş dokuları ile kombin edildiği bu stil ile klasik mobilyaya farklı bir deneyim kazandırıyor.

Rahatlık odaklı,yalın ve ince esprilere sahip tasarım anlayışının yansıtıldığı klasik mobilya;lüks,gösterişli çizgiler ve emekle özdeşleşmiştir.

WKLASİK olarak bizler gelenekler çizgileri sıra dışı yorumunu yansıttığı klasik mobilya koleksiyonu ile yaşam alanlarına yeni bir soluk getiriyoruz. Bu koleksiyonda ince detaylar, dengeli olanlar, dinamik ve lüks bir arada…

2017 – 2018 Klasik mobilya koleksiyonu içinde süreklilik değeri olan ve insan ruhuna iyi gelen modern,romantik atmosferi kendi stiline dengeleyen net çizgiler ve geometrik detaylar sahip avangarde ve klasik tarzda modeller hazırladı.Yep yeni tasarımlar ve öncü akımlarla hem klasik hem de avantgarde koleksiyonlarla farklı tarzların buluşma noktası oldu.Yeni dekarasyon meraklılarının tamda üzerinde durduğu nokta dinamik zarif ve cüretkar renk tonlarıyla sezonun en dikkat çeken mobilya gruplarını ev atmosferiyle tamamlıyor.

Amaç;Hep kaliteli mobilyalar sunmak…